Witamy Serdecznie

Bagażówka Kraków - firma składa się z 6 - doświadczonych zespołów przeprowadzkowo-transportowych. Auta rozmieszczone są w prawie wszystkich dzielnicach miasta wobec czego zawsze mamy do Państwa blisko, co wpływa korzystnie na cenę i szybkość dojazdu. Przystosowujemy się do terminu jak taxi bagażowe Kraków. Nasze doświadczenie pozwala na dostosowanie właściwej ekipy, auta i sprzętu dla sprawnej i nie drogiej usługi. A zadowolenie naszych Klientów to...nasza najlepsza reklama

             

Przeprowadzka Kraków, Wieliczka, Nowa Huta

Opinie, komentarze (93)

Mariusz napisał/a...
Wielkie podziękowania dla ekipu, która wczoraj przeprowadzała nas na Kabatach - świetna robota, cena ponad 2 razy niższa niż u konkurencji.
Wanda napisał/a...
Dziękuję bardzo panu kierowcy o numerze telefonu 797520460 za sprawne i profesjonalne dokonanie przeprowadzki w dniu 12 kwietnia z Bielsko-Biała do Warszawy.
Kontakt z firmą bardzo dobry, będę polecała znajomym Wasze usługi.
Pozdrawiam
Anna napisał/a...
Bardzo dziękujemy załodze samochodu nr 31, która przeprowadzała nasze biuro w dniu 31 marca. Panowie byli punktualni, kompetentni, niezwykle sprawni i przede wszystkim chętni do wszelkiej pomocy oraz sami inicjujący taką pomoc. Cena za usługę nie była wygórowana, porównywalna z innymi ofertami.
Ten komentarz brzmi jak laurka, ale naprawdę było tak profesjonalnie, że ewentualne dalsze przeprowadzki już tylko z tą ekipą!
Grażyna napisał/a...
Bardzo dziękuję załodze wozu Nr.66, która przeprowadzała Nas 04.04.2016 r w Warszawie w Ursusie.Wspaniali młodzi ludzie, którzy pomogli Nam w dość trudnej przeprowadzce, meble nie chciały \"wyjść\"z mieszkania.Dziękuję za spokój,
uśmiech i zaangażowanie w nietypowej sytuacji.Polecam każdemu i gratuluję firmie takich ekip jak Pan Krystian i drugi Pan/niestety nie znam imienia/.
Milena napisał/a...
Drogo, mało kompetentnie. Brak doświadczenia i kontaktu, jeden wielki bałagan. NIE POLECAM !!!!

Dodaj komentarz

* Pole wymagane
 
 
Powered by Commentics