Witamy Serdecznie

Bagażówka Kraków - firma składa się z 6 - doświadczonych zespołów przeprowadzkowo-transportowych. Auta rozmieszczone są w prawie wszystkich dzielnicach miasta wobec czego zawsze mamy do Państwa blisko, co wpływa korzystnie na cenę i szybkość dojazdu. Przystosowujemy się do terminu jak taxi bagażowe Kraków. Nasze doświadczenie pozwala na dostosowanie właściwej ekipy, auta i sprzętu dla sprawnej i nie drogiej usługi. A zadowolenie naszych Klientów to...nasza najlepsza reklama

             

Przeprowadzka Kraków, Wieliczka, Nowa Huta

Opinie, komentarze (93)

Ola napisał/a...
Super firma, przeprowadzała nas ekipa nr 71 z panem Piotrem na czele i zrobili to naprawdę w błyskawicznym tempie, a do tego byli niezwykle sympatyczni.
Andrzej napisał/a...
Rewelacyjna firma!!!! Przeprowadzali mnie z Os. Helenka w Zabrzu na Os. Obroncow Pokoju w Gliwicach. Profesjonalne przyjecie zlecenia, rano w dniu przeprowadzki potwierdzenie telefoniczne. Na czas pod wskazanym adresem - wszystko szybko sprawnie i bezpiecznie przeniesione. Cena (z racji znacznie krotszego czasu niz zakladalem) dwukrotnie nizsza od tej jaka sobie wyliczylem. Nastepnym razem tylko ta firma !
Mariusz napisał/a...
Wielkie podziękowania dla ekipu, która wczoraj przeprowadzała nas na Kabatach - świetna robota, cena ponad 2 razy niższa niż u konkurencji.
Wanda napisał/a...
Dziękuję bardzo panu kierowcy o numerze telefonu 797520460 za sprawne i profesjonalne dokonanie przeprowadzki w dniu 12 kwietnia z Bielsko-Biała do Warszawy.
Kontakt z firmą bardzo dobry, będę polecała znajomym Wasze usługi.
Pozdrawiam
Anna napisał/a...
Bardzo dziękujemy załodze samochodu nr 31, która przeprowadzała nasze biuro w dniu 31 marca. Panowie byli punktualni, kompetentni, niezwykle sprawni i przede wszystkim chętni do wszelkiej pomocy oraz sami inicjujący taką pomoc. Cena za usługę nie była wygórowana, porównywalna z innymi ofertami.
Ten komentarz brzmi jak laurka, ale naprawdę było tak profesjonalnie, że ewentualne dalsze przeprowadzki już tylko z tą ekipą!

Dodaj komentarz

* Pole wymagane
 
 
Powered by Commentics